Skip to main content
Aktualizacja programu OneIN

Aktualizacje OneIN

Program OneIN dzięki temu, że jest online nie wymaga od użytkowników samodzielnej aktualizacji aplikacji. Aktualizacje w programie OneIN są darmowe i automatyczne dla każdego użytkownika.

Program stworzony jest dla użytkowników i to ich pytamy jakich funkcji potrzebują. W aplikacji OneIN istnieje możliwość dzielenia się opinią, dzięki zakładce Sugestie.

Nowe funkcje w programie OneIN

Aby poznać nowe funkcje programu OneIN, wystarczy założyć darmowe Konto Testowe – 21 dni za darmo. To, co tworzymy dla Waszych salonów i gabinetów, to przede wszystkim prosta obsługa aplikacji, a zarazem dostęp do funkcji, które przydadzą się w każdym salonie. Nie masz jeszcze powiadomień SMS o wizycie? To program OneIN pokaże Ci jak prosta jest obsługa i wysyłka przypomnień SMS o wizycie w Twoim salonie, czy gabinecie. Nie porównujesz liczby wizyt, ani utargu z poprzednich miesięcy, bo nie masz jak? To właśnie OneIN pokaże Ci jak łatwo jednym kliknięciem zliczyć i porównać liczbę wizy i utarg z wybranego okresu czasu. Założenie konta nic nie kosztuje, sprawdź, przetestuj, podziel się sugestią i zostać z nami.

OneIN to nie tylko zwykły program do obsługi klienta w Twoim salonie fryzjerskim, czy gabinecie kosmetycznym, to również program, który pomoże Ci zarządzać wizytami, zwiększać efektywność pracy i tworzyć profesjonalny design w salonie.