Skip to main content
OneIN za darmo na 21 dni

Wypróbuj OneIN za darmo

Wypróbuj już teraz program OneIN za darmo na 21 dni

Program dla właścicieli salonów, gabinetów kosmetycznych, urody, SPA już teraz aż na 21 dni za darmo. Zakładasz konto, testujesz i sam decydujesz czy chcesz korzystać dalej. Tak prosto jeszcze nie było.

Program OneIN ze względu na prostą obsługę i dostęp online do konta, pozwala szybko i bezproblemowo na obsługę salonu. Skończyły się czasy komputerów stacjonarnych, w programie OneIN swój salon możesz podejrzeć w każdej chwili ze smartfona, tabletu czy laptopa. Nie ważne czy jesteś w swoim salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym, czy w domu, czy na wyjeździe, z programu OneIN możesz korzystać online.

Jak założyć darmowe Konto Testowe w OneIN – programie do salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych

Konto Testowe w OneIN to aż 21 dni korzystania z aplikacji bez opłat. Wystarczy założyć konto, zalogować się i korzystać. Informacje o programie OneIN i założeniu konta: https://forcode.pl/onein.html Już w kilka minut i możesz korzystać z aplikacji online dla salonów. Jeżeli po 21 dniach nie wykupisz licencji do dalszego korzystania z OneIN, to nic nie musisz robić – konto zostanie samoczynnie wyłączone i po pewnym czasie usunięte całkowicie.

Jakie korzyści z programem OneIN

Przede wszystkim program OneIN jest online, zatem dostęp do programu jest bardzo ułatwiony. Korzystanie z programu OneIN za darmo aż przez 21 dni, to możliwość przetestowania bez zbędnych kosztów, nic nie tracąc. Co jeszcze o programie OneIN? Oczywiście podgląd swojego salonu, pracowników, wizyt, statystyk, a nawet dostęp do funkcji powiadomień SMS o wizytach. Wystarczy założyć konto i przetestować.

Program OneIN dla kogo?

Obsługa klienta w salonie nie była jeszcze tak prosta. OneIN to przede wszystkim:
– program do salonu fryzjerskiego;
– program do gabinetu kosmetycznego;
– program do salonu spa, urody;
– program do gabinetów tatauży;
– program do obsługi klienta w salonach i gabinetach.

Nie ważne czy wykonujesz usługę dla klienta, masz salon czy gabinet, spa, urody, czy tatuaży, możesz korzystać z programu OneIN 21 dni za darmo.