Skip to main content
Program fryzjerski i terminarz

Program fryzjerski i terminarz dla kosmetyczki

W artykule o kalendarzach papierowych kontra terminarzach online. Odpowiemy sobie na pytanie, co wybrać kalendarz papierowy czy online.

Nikt nie myślał kiedyś o programach fryzjerskich, czy terminarzach dla kosmetyczki. Każdemu wydawało się, że wystarczy zapisać klienta na wizytę w swoim notesie i to nam wystarcza. Jednak zmiana sposobu życia na szybsze i rozwój technologii pozwolił nam skorzystać z coraz to lepszych rozwiązań w naszych biznesach. Są to przede wszystkim programy ułatwiające pracę w salonach i gabinetach.  Jak również sprawiające, że nasz salon staje się nowocześniejszy i idący na przeciw oczekiwaniom coraz to młodszego pokolenia wychowanego na elektronice i technologii.

Darmowe Konto Testowe

Na rynku, aby zdecydować się na jakiś program do swojego salonu, najpierw wybieramy Konta Testowe. Zazwyczaj programy oferują 14 dni darmowych testów. Program OneIN posiada możliwość testowania aż 21 dni za darmo. Jeżeli po zakończeniu ważności Konta Testowego nie zdecydujemy się, to nic nie musimy robić. Konto samoczynnie zostaje wyłączone. Dlatego w programie OneIN korzystanie z Konta Testowego nic nie kosztuje, a możemy zdobyć nowe doświadczenie z programami do obsługi klienta.

Darmowe programy do obsługi klienta

Minusy, które wymieniają osoby nieposiadające programu do zapisywania wizyt i klientów w salonie? To przede wszystkim podejście, że to co zapiszę na kartce zawsze mi zostaje. Jednak coraz więcej programów umożliwia dodatkowe opcje migracji, eksportu i zapisu danych do plików. Tak samo nic nie stoi na przeszkodzi, aby skopiować swoje dane na oddzielne urządzenia. Co jednak z całkowicie darmowymi programami do obsługi klienta? Tu możemy zauważyć różnice. Przede wszystkim to co w pełni darmowe, może nie być wspierane lub po prostu przestać istnieć. Dlatego kierując się wyborem terminarza do salonu, wybierajmy ostrożnie i może niekoniecznie wersje całkowicie darmowe, bo to one niosą największe ryzyko zniknięcia, braku aktualizacji i wsparcia.

Bezpiecznie będzie zatem kupić program. Czy rzucać się na najdroższe wersje? Nie, warto skupić się na potrzebach swojego salonu. Często wystarczy nam pakiet programu za 25zł miesięcznie, a to tylko tyle, co koszt doładowania telefonu.

Czy obawiać się nowości i czekać aż inni je przetestują? Nie, sam przetestuj i bądź pierwszy na rynku. Niech inni będą o krok za Twoim salonem.