Skip to main content
Powiadomienia SMS o wizycie

Powiadomienia SMS o wizycie – OneIN

Z biegiem czasu weszliśmy w erę rozwoju informatycznego. Dzięki temu zaczynamy korzystać z pomocy nowych technologii, by zaoszczędzić sobie czas, od zmywarki, po roboty – odkurzacze. Tak samo pojawiły się powiadomienia SMS o przeglądach naszych samochodów, jak i przypomnienia SMS o wizycie w salonie fryzjerskim czy gabinecie kosmetycznym.

Przypomnienia SMS w OneIN

Program OneIN oferuje funkcję powiadomień SMS o wizycie dla klientów.  Dzięki temu, możemy w wybranym przez siebie czasie poinformować naszego klienta o zbliżającej się wizycie. Zmniejszamy tym ryzyko zapomnienia o wizycie i zwiększamy liczbę zajętych terminów, gdyż można umówić się wcześniej, bez obawy przegapienia terminu.

Korzyści z powiadomień SMS

Coraz to więcej salonów obsługi klienta korzysta z funkcji przypomnień SMS o wizycie. Nie tylko bo teraz taka moda, ale przez to, że ułatwia to pracę, zmniejsza ryzyko zapomnienia o wizycie, co za tym idzie zwiększa dochody w firmie. Mniej zapomnianych wizyt, więcej klientów i lepsza organizacja pracy. Program OneIN to mała inwestycja w zmniejszenie pracy i zwiększenie zysków poprzez lepszą organizację i prezentację salonu jako nowoczesny i przyszłościowy. Coraz więcej salonów i instytucji korzysta z takich rozwiązań, dzięki czemu potrafi sprostać wymaganiom klientów, jak również wprowadza ich w świat nowoczesnych salonów i gabinetów.