Skip to main content
Wakacje w Energylandii

Wyjazd wakacyjny do Energylandii

Gdzie planujesz wyjazd w swój urlop? W artykule przybliżymy miejsce na wyjazd dla całej rodziny i tu mowa o rodzinnym parku rozrywki w Zatorze – Energylandia. Nie wiesz czy warto się wybrać? Przeczytaj artykuł.

Kilka zdań o Energylandii

Wakacje w Energylandii to wyjątkowe miejsce dla całej rodziny. Minimum jakie musimy tam poświęcić to cały dzień. Jednak i tyle czasu to za mało. Energylandia to barwne miasteczko z mnóstwem atrakcji. Za bilet płacimy tylko raz przy wejściu i korzystamy dowoli. Za co płacimy dodatkowo – za jedzenie, ale i tu nie ma co szukać, bo ceny w całym miasteczku bywają takie same.

Czy warto jechać? Oczywiście, że tak. To najbardziej kolorowe miasteczko w jakim byłem. Minusem jest to, że jest tak dużo atrakcji, że w jeden dzień nie ma jak wszystkiego zobaczyć. Od atrakcji dla dzieci, rodzinne kolejki, po ekstremalne i wodne. Żeby się nie zgubić dostajemy mapę, w której możemy spostrzec, że atrakcje podzielone są według trudności. Stąd łatwo znaleźć kolejki rodzinne, jak i dla dzieci.

Kiedy jechać na wakacje?

Jak się domyślamy większość planuje wyjazdy w okresie wakacyjnym. Wtedy możemy spodziewać się największych kolejek do atrakcji. Kiedy planować wyjazd na urlop? Jeżeli mamy taką możliwość, wybierajmy ciepłe miesiące, ale oddalone od tych wakacyjnych. Dobre miesiące na wyjazdy to: maj, czerwiec, wrzesień, październik.

Kiedy wybrać się do Energylandii? Na pewno warto wybrać się latem, bo wtedy bez problemów skorzystamy z atrakcji wodnych. Jednak weekend może nie okazać się dobrym pomysłem, gdyż jest wtedy o wiele więcej ludzi i kolejki się wydłużają. Pomyślmy zatem o poświęceniu dnia w tygodniu na wyjazd. Może wtedy unikniemy aż tak dużych kolejek.
Jak w wiadomo Energylandia cieszy się dużym zainteresowaniem, co wiąże się czasem i dość długim czekaniem w kolejce na wybraną atrakcję. Jedyne na plus, że można podejrzeć, które atrakcje są mniej oblegane i ile średnio czeka się na przejazd.

Mała galeria zdjęć z Energylandii

Rodzinny park rozrywki w Zatorze, to oczywiście mnóstwo atrakcji. Specjalnie dla Czytelników wybraliśmy kilka zdjęć, które zachęcają do wyjazdu do Energylandii.

Urlop w Energylandii

Wyjazd do Energylandii

Zator Energylandia