Skip to main content
Dzień Ojca

Dzień Ojca – prezent dla mojego taty

Jak co roku szukamy prezentu dla taty. Co tym razem wymyślić? W artykule przedstawimy kilka pomysłów na prezent na Dzień Ojca.

Kilka pomysłów na prezent dla taty

1. Gadżety dla taty. Jeżeli ktoś lubi kupować prezenty zabawne lub specjalnie stworzone na Dzień Ojca, to może znaleźć w sklepie mnóstwo przedmiotów z napisami, od kubków, długopisów, po bluzki, czy poduszki.

2. Własny projekt dla taty. Często nadruki na koszulkach, czy kubkach nam średnio pasują, bo są niezbyt ciekawe i nie pasują do naszego taty. Wtedy można pokusić się o własny projekt. Dzięki temu będzie i fajny, i niepowtarzalny.

3. Prezent praktyczny. Zależne co lubi nasz tata, można pokusić się o narzędzia do samochodu lub ogrodu.

4. Prezent zwyczajny. Może wystarczy kupić ulubioną kawę, to prezent który się nie zmarnuje, a na pewno zostanie dobrze spożytkowany.

5. Prezent własnoręcznie zrobiony. W sytuacji, gdy wydaje Ci się, że Twój tata ma już wszystko, możesz pokusić się o prezent własnoręcznie zrobiony.

Pomysł na własnoręcznie zrobiony prezent

Gdy byliśmy młodsi, oczywiście najbardziej popularnym prezentem od serca była laurka dla taty. Teraz chcielibyśmy wykazać się czymś dodatkowym.

Dla nastolatka, który nie ma zbyt dużego budżetu, dobrym pomysłem może okazać się własnoręcznie zrobiony karnet. Co prawda nie byłby to karnet do SPA, czy na siłownie, jak również nie do salonu urody, ale np. karnet na pomoc przy pracach domowych. Zapewne rodzic ucieszyłby się, tym bardziej jeżeli nie jesteście zazwyczaj chętni do pomocy. Jest to zarazem zabawny, ale i przydatny prezent.

Jeszcze starsi mogą dla taty zrobić ramkę ze zdjęciami lub breloczek do kluczy. Jeżeli ktoś ma zdolności do majsterkowania może pokusić się np. o jakąś ozdobę do ogrodu lub coś do domu.

Ostatnią deską ratunku na pomysł na Dzień Ojca mogą okazać się sklepy internetowe. Niekoniecznie musimy w nich kupować, ale warto się rozejrzeć. Zawsze może wpaść nam jakiś pomysł.