Skip to main content
Fryzura na lato 2018

Jaka fryzura na lato?

Już pogoda sprawia wrażenie, że są wakacje. Zastanawiasz się jaka fryzura będzie dla Ciebie najlepsza na lato? W artykule o trendach lata 2018 i pomysłach na fryzurę wakacyjną.

Najlepsze trendy lata 2018

W tym roku modne unowocześnione wersje warkoczy, kucyków i koków. Znów pokazują szyk mody. Co jeszcze w modzie? Wet hair – efekt mokrych włosów. Można długie włosy ułożyć w fale w stylu surfingowym.

Modne fryzury na lato to również fale, stawiające na naturalność i lekkość włosów.

Najmodniejsze kolory włosów to przede wszystkim lśniące, płomienne odcienie, które pozwalają odczuć naturalność włosów, dynamikę i blask słońca.

Dla krótkich włosów modne są asymetryczne cięcia, grzywka zaczesana na bok z lekkim pazurem. Dla osób, które nie przepadają za takimi zmianami, modny jest również bob.

Kobiety z dłuższymi włosami mogą sobie pozwolić na grzywkę uczesaną na bok lub gdy mają gęste włosy, asymetryczną grzywkę za brwi.

Fryzura w salonie fryzjerskim

Masz pomysł lub nie, warto poradzić się czy do naszego kształtu twarzy pasuje wybrana fryzura. Profesjonalny salon fryzjerski potrafi dobrać odpowiednią fryzurę.

Przykładowo grzywka na bok pasuje większości kobiet i jest to w miarę bezpieczny wybór. Jednak nie można tego powiedzieć o grzywce na wprost, jak i przy chęci drastycznej zmiany fryzury np. z długich na krótkie włosy. Warto wtedy udać się do salonu fryzjerskiego i poradzić się ekspertów. Jak również można skorzystać w salonie fryzjerskim z programu, który dopasowuje fryzurę bezpośrednio do nas.