Skip to main content
Klimatyczne miejsca

Klimatyczne miejsca w Polsce

Powyżej zdjęcie ze Starówki z Torunia, naprawdę piękne widoki na spacer i zwiedzanie, zdjęcie oryginalne bez photoshopów.

Marzy nam się weekend w wyjątkowym miejscu, a może po prostu spacer po klimatycznym miejscu. Gdzie byśmy się nie wybrali, nawet niedaleko nas na pewno znajdują się wyjątkowe i klimatyczne miejsca.

Pomysły na wyjątkowe i klimatyczne miejsca

Drewniany domek na wsi. Kto by nie marzył posiedzieć przy kominku w spokojnej okolicy. Na szczęście takich propozycji jest w Polsce dużo i łatwo można je znaleźć. Wszystko zależy od nas czy wolimy widoki gór, czy może Warmii i Mazur.

Wieczorne spacery po Starówce. Starówki mniejsze lub większe, ale zawsze znajdzie się coś w naszej okolicy pięknego. Przede wszystkim warto odwiedzić Kraków i Toruń. To przepiękne miejsca na spacery.

Jeziora i lasy. Najpiękniejsze okolice są blisko nas. Otaczają nas na co dzień i urzekają urodą, to właśnie jeziora i lasy. Spacer polną ścieżką i piknik nad jeziorem.

Stwórz swoje małe klimatyczne miejsce

Czy trzeba szukać wyjątkowych miejsc? Może i nie. Odrobina wyobraźni i nasz mały ogródek, działka, taras, czy balkon może stać się naszym klimatycznym miejscem, w którym odpoczniemy.

Wystarczą świeczki, lampiony lub lampa. Pamiętajmy, aby nie zabierać ze sobą elektroniki np. smartfonów, bo cały klimat ucieka. Zadbajmy zatem o wyjątkowy czas i usuńmy codzienność, a miejsce będzie równie wyjątkowe, bo inne niż na co dzień.